Aktualności

Adam Nowak odchodzi z Motoru Lublin

12/02/2021

Po ponad półtorarocznym pobycie w naszym klubie Adam Nowak opuszcza Motor. 27-letni pomocnik rozwiązał swój kontrakt za porozumieniem stron.

Nowak trafił do żółto-biało-niebieskiej drużyny 12 lipca 2019 roku. W pierwszym sezonie swoich występów zanotował 17 meczów i jedną bramkę na poziomie III ligi, przyczyniając się do awansu Motoru na szczebel centralny. Natomiast w bieżących rozgrywkach drugoligowych pojawił się na boisku tylko w jednym spotkaniu, częściej grywając w zespole rezerw w Klasie Okręgowej.

Dziękujemy Adamowi za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Patnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii