Aktualności

Arkadiusz Najemski zostanie graczem Motoru

12/02/2021

Czas na kolejny transfer! W sezonie 2021/22 nowym zawodnikiem Motoru zostanie Arkadiusz Najemski. 25-letni środkowy obrońca podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2021 roku przez dwa kolejne lata.

Nasz nowy defensor pochodzi ze stolicy i dużą część dotychczasowej kariery spędził w juniorskich zespołach oraz rezerwach Legii Warszawa. W 2016 roku przeniósł się natomiast na półtora roku do Zagłębia Sosnowiec, później zaliczył dwa sezony w Wigrach Suwałki, by latem ubiegłego roku związać się z GKS-em Bełchatów. W rundzie jesiennej trwających rozgrywek Najemski zagrał w łącznie w siedmiu spotkaniach na poziomie pierwszoligowym i jednym meczu Pucharu Polski.

– Arkadiusz Najemski to zawodnik w odpowiednim wieku, ograny już na poziomie pierwszej ligi i na pewno będzie wzmocnieniem Motoru. Jego doświadczenie i umiejętności pozwolą trenerowi na większą elastyczność jeśli chodzi o ustawienie linii obrony. Mam nadzieję, że to będzie piłkarz nie tylko ważny na boisku, ale i w szatni Motoru – charakteryzuje nowego obrońcę Michał Żewłakow, dyrektor sportowy naszego klubu.
Ogółem 25-latek ma na swoim koncie ponad 80 gier w Fortuna I lidze, a także występy w prestiżowej UEFA Youth League oraz w młodzieżowych reprezentacjach Polski (od rocznika U15 do U18).

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Patnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii