Aktualności

Komentarze po sparingu w Radomiu

02/02/2021

Sprawdźcie, jak nasi piłkarze podsumowali trzeci sparing podczas trwających przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021:

Adam Nowak:
Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony na tle pierwszoligowego przeciwnika. Biorąc pod uwagę, że Radomiak niedługo zacznie już rywalizację w Pucharze Polski, a my mamy jeszcze miesiąc przygotowań do rundy wiosennej, to nasza gra wyglądała solidnie. Co prawda, nie ustrzegliśmy się błędów, ale mamy dużo materiału do analizy. Początek spotkania trochę przespaliśmy, jednak później dobrze zareagowaliśmy na boiskowe wydarzenia i wróciliśmy do odpowiedniego rytmu gry oraz przedmeczowych założeń taktycznych. To przyniosło efekty w postaci bramek. Nowy sztab szkoleniowy pokazał nam na odprawach jak mamy funkcjonować w lidze i staramy się wdrażać tę wizję. Obecnie wygląda to całkiem nieźle, aczkolwiek mamy nadzieję, że w rundzie wiosennej będzie jeszcze lepiej.

Filip Wójcik:
To był trudny sparing, który zagraliśmy z dobrą drużyną. Na boisku widać było, że Radomiak prezentuje dużą piłkarską jakość. Za nami wartościowe spotkanie, które możemy ocenić pozytywnie. Ważne, że mocno popracowaliśmy i walczyliśmy do końca o remis, choć wiadomo, że w grach kontrolnych wynik jest sprawą drugorzędną. Poznajemy nową taktykę i staramy się ją realizować.  Jesteśmy w okresie bardzo ciężkich treningów i nogi nas „na razie nie niosą”, ale wiemy, że przyjdzie jeszcze czas na łapanie świeżości, zapewne dopiero po zgrupowaniu w Uniejowie.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Patnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii