Aktualności

Wylicytuj wspólny obiad z naszym piłkarzem i wesprzyj WOŚP!

25/01/2021

Chciałbyś lepiej poznać swojego ulubionego zawodnika naszej drużyny? Marzy Ci się zjedzenie wystawnego obiadu w luksusowej loży VIP na Arenie Lublin?

Masz ku temu niezwykłą okazję! Wylicytuj wspólny obiad z wybranym piłkarzem Motoru na lubelskim stadionie i wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Lubimy pomagać, dlatego postanowiliśmy wesprzeć najbliższy finał WOŚP. Wystawiliśmy na aukcję obiad i możliwość spędzenia czasu z dowolnym zawodnikiem naszej drużyny. Zrealizować aukcję będzie można do końca kwietnia 2021 roku, po uprzednim ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu.

Zachęcamy do licytowania tutaj:

https://allegro.pl/oferta/wspolny-obiad-z-zawodnikiem-motoru-lublin-10147605473

Wspólny obiad odbędzie się w jednej z lóż VIP Areny Lublin:

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Patnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii