Aktualności

Zgrupowanie w Uniejowie rozpoczęte

02/02/2021

Po rozegraniu sparingu z Legią II Warszawa, nasza drużyna zameldowała się w niedzielny wieczór w Uniejowie. W województwie łódzkim żółto-biało-niebiescy pozostaną do 6 lutego.

Przez najbliższych pięć dni „Motorowcy” będą trenować dwa razy dziennie, mając do dyspozycji dwa boiska o sztucznej i naturalnej nawierzchni. Zajęcia zaplanowano również na siłowni. Kompleks, w którym znajduje się drużyna, zapewnia ponadto doskonałe warunki do odnowy biologicznej.

– Na zgrupowaniu będziemy głównie pracowali nad motoryką, stałymi fragmentami gry, ale także taktyką i schematami, które chcemy stosować zarówno w defensywie, jak i ataku – mówi trener Marek Saganowski. – Obóz będzie również dobrą okazją do integracji, scementowania zespołu i rozmów. Będziemy się spotykać nie tylko na boisku, ale też przy okazji różnego rodzaju analiz dotyczących zarówno całego zespołu, jak i poszczególnych formacji. Przed nami wiele pracy – dodaje szkoleniowiec.

Do Uniejowa pojechała kadra licząca 25 zawodników naszego klubu. Jej pełny skład prezentuje się następująco:

BRAMKARZE
Igor Bartnik, Seweryn Kiełpin, Michał Lach, Sebastian Madejski
OBROŃCY
Michał Bogacz, Maksymilian Cichocki, Rafał Grodzicki, Bartosz Janiszek, Michał Król, Dariusz Łukasik, Marcin Michota, Paweł Moskwik, Ariel Wawszczyk
POMOCNICY
Piotr Ceglarz, Sławomir Duda, Leszek Jagodziński, Rafał Król, Kamil Kumoch, Dominik Kunca, Piotr Kusiński, Tomasz Swędrowski, Filip Wójcik
NAPASTNICY
Szymon Rak, Krzysztof Ropski, Daniel Świderski

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Patnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii