Biznes

Oferta biznesowa Motoru Lublin

Rozpoczynamy sezon na nowy Motor

Razem do Ekstraklasy – taki mamy cel na najbliższe lata. W sezonie 2025 Arena Lublin ma gościć największe piłkarskie kluby Polski. Dziś w całkowicie nowym wydaniu rozpoczynamy drogę na szczyt. Aby osiągnąć zamierzony cel potrzebujemy wsparcia: kibiców, sponsorów, ale przede wszystkim fanów piłki nożnej.

70 lat tradycji piłkarskiego Motoru Lublin to fundament, na którym będziemy budować nową piłkarską potęgę na mapie Polski. Z nowym inwestorem w osobie Zbigniewa Jakubasa, nowymi pomysłami, nowymi ludźmi i wielkim entuzjazmem. Nawiązując do największych sukcesów piłkarskich Koziego Grodu, mając do dyspozycji najnowocześniejszy stadion we wschodniej Polsce i wsparcie tysięcy kibiców głodnych piłkarskich emocji chcemy zrobić coś, czego Lublin jeszcze nie widział.

2021 rok ma być pasmem sukcesów, zarówno na polu organizacyjnym jak i sportowym. Już wkrótce Motor rozpocznie budowę największej akademii piłkarskiej w Polsce, gdzie będziemy szkolić najbardziej utalentowaną młodzież z całego regionu. Będzie się działo wiele, także sportowo. Razem z nowym trenerem Markiem Saganowskim już w marcu rozpoczynamy drogę do Ekstraklasy. Naszym celem na zbliżającą się rundę jest awans na jej zaplecze.

Motor Lublin to marka znana w całej Polsce, my mamy zamiar przywrócić jej blask. Patrząc z perspektywy biznesu – nasz klub to przede wszystkim doskonały partner. Motor to obecnie najbardziej popularny klub sportowy w woj. lubelskim, dysponujący największym potencjałem kibicowskim i oferujący najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe z zakresu reklamy, PR i social mediów. Dziś mówimy Państwu dzień dobry, ale liczymy, że wkrótce będzie nam dane nazywać się partnerami!

 

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Patnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii